יום ג', י’ באלול תשע”ח.
 
 
 
מועצת התלמידים בשיתוף עם גל רוקניאן לקחה על עצמה מחויבות לצלם עבורכם סימנים הקשורים לערך החודש. אתם מוזמנים לפתוח את הקישורים וללמוד לסמן בשפת הסימנים.תהנו!!
קרא עוד...
נציגי מועצת התלמידים חשבו לבחון את הצורך במגשרים צעירים.ילדים מסייעים לילדים בפתרון קונפליקטים.בשלב הראשון נכנסו לכל הכיתות והעבירו פעילות בנושא, בשלב השני הציבו שולחנות, ובמהלך ההפסקה הגדולה היו ערוכים לקבל תלמידים ולסייע להם בעזרת 4 מילות מפתח: הקשבה, ויתור, התפייסות, כבוד הדדי.התמונות לפניכם:
קרא עוד...
אחד הצרכים שעלו בקרב התלמידים היה שמירה על ניקיון בכלל ועל חדרי השירותים בפרט.נציגי המועצה- הוועדה שלקחה אחריות על נושא זה, העבירה פעילות בנושא בכל הכיתות.התוצר של הפעילות היה כתיבת שלטים ובהם היגדים הקשורים בעידוד השמירה על הניקיון.התמונות להנאתכם:
קרא עוד...
לקראת חגיגת הפורים נציגי המועצה הכניסו את כולם לאווירה...יום מצחיק, יום אימה ופחד, יום שחור לבן ומסיבת פיג'מות.
קרא עוד...
נציגי המועצה יקבלו את פני תלמידי בית הספר עם בלונים, מדבקות מיוחדות שהנפקנו ליום זה וחיוך גדול.ביום חמישי יעבירו פעילויות בגני הילדים.תמונות וחוויות בהמשך!
קרא עוד...
הנושא של ההיגיינה הסביבתית הועבר דרך מצגת ובה ראו התלמידים את השירותים לפני ואחרי... המושג היגיינה הובהר וחשיבותו לבריאותנו. התלמידים הכינו שלטים והיגדים להעלאת המודעות, האחריות לשמירת שירותים נקיים.בסטודיו האודישנים ובקרוב נסיים לפגוש את כל המועמדים. חברי המועצה התחשבו בכל תלמיד ותלמידה ונתנו משוב אמפטי בהתאם לקריטריונים שנקבעו מראש. הפעילות של המגשרים בכיתות עדיין בעיצומה ולקראת הפעלת המיזם יפגשו את חנה היועצת לקבלת כלים. בהצלחה!
קרא עוד...
פעילות מקדימה בנושא כישורים, התנהגויות ויזמה הובילה את הנציגים לאתר ולשתף בצרכים שהעלו התלמידים בכיתות.המועצה מחליטה לטפל בשלושה נושאים ולהתחלק לשלוש וועדות. בכל וועדה נציגים מכיתות ג-ו.כל וועדה נפגשה מספר פעמים, תכננה וארגנה פעילות בכיתות.
קרא עוד...
משחקי היכרות, בירור תפיסות למושג מנהיגות, הצגת מצעי הבחירות, שאילת שאלות, תיאום ציפיות, שיתוף בשאלות וחלומות...- יוצרים קבוצה!!
קרא עוד...
השנה נבחרו 16 נציגים!! מכיתות ג-ו נבחרו 2 נציגים מכל כיתה.בתהליך דמוקרטי מקסים החלה תעמולת בחירות הוגנת ומרתקת. יום הבחירות היה מרגש, שיתוף הפעולה והמתח ניכרו במשך כל היום. נציגי וועד ההורים המוסדי ליוו ופיקחו על התהליך. בתום יום הכריזו על הנציגים החדשים: עילאי, עידו, שובל, אלון, ליאן, נטלי, עדי, עדי, שחף, רם, איבי, שחר, ספיר, ליאל, מלינה ומתן.
קרא עוד...
ייחודיות בית ספרית
מרחבים כיתתיים
לוח אירועים
מקצועות הלימוד
הקשר הרב דורי
מועצת תלמידים
ספריית שלמון ע"ש מרב פאוזנר
נבחרת מנהיגוטק מלמדת
חיים ברשת
פינת החי ב"שלמון"
למידה בשעת חירום
אמנות